Informace

Vážení rodiče,

jako každoročně přichází TaPŠ ILMA s nabídkou kurzů tance a společenského chování pro žáky 9. tříd, známých pod názvem

VELKÉ JARNÍ TANEČNÍ

Taneční probíhají v prostorách KC Střelnice v Turnově a KD Pěnčín.

Kromě výuky běžné základní řady společenských tanců zahrnují naše taneční i výuku tanců netradičních, jako je mambo, salsa, rokenrol, disco, house, Hip-hop, country a jiné.

Výuka je vedena zkušenou taneční mistrovou Mgr.Ilonou Šulcovou, která je ředitelkou taneční školy ILMA a mezinárodní porotkyní.

Jsme si vědomi toho, že žáci 9.tříd v době příprav k přijímacím pohovorům potřebují být ve škole plně soustředěni. Proto naše kurzy minimálně zasahují do školních dnů a  jsou zejména organizovány tak, aby školní přípravu nenarušovaly. Konají se většinou v páteční podvečer (případně v sobotu). Kurzy začínají v polovině března a končí před ukončením školního roku. Termíny budou oznámeny do 28. února, stejně tak i zařazení do výukové skupiny.

Do tanečních kurzů se mohou hlásit  zájemci  jednotlivě, to znamená, že nejsou podmínkou přihlášky párů. V případě nevyváženého počtu partnerů zajišťuje škola výpomoc z řad minulých kurzistů. Třídní celky jednotlivých škol jsou zachovány.

Počet přihlášených je omezen kapacitou sálů, rozhoduje pořadí přihlášek. Podrobné  informace  lze  získat   telefonicky  na  telefonu 603 576 435 (přes den), případně 481/322 176 ve večerních hodinách (do 22:00 hod).

Dále na stránkách www.ilma.cz, www.tanecni.org, nebo na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Přihlášeným účastníkům bude termínový kalendář včetně organizačních informací zaslán poštou před zahájením kurzu.

Tímto dopisem jsme Vás chtěli informovat a připomenout Vám, že vánoce jsou vhodnou příležitostí k úvahám o tanečních a milému dárku pro Vaše dítě pod stromeček.

Prestiž tanečních kurzů pořádaných taneční školou mgr. Ilony Šulcové je v současné době v celém regionu Turnovska  a věříme, že i budoucí účastníci ponesou dobré jméno kurzů i pro generace následující.

Těšíme se na setkání s tancem, zábavou, ale též společenskou výchovou, nejen s Vašimi dětmi, ale i s Vámi.

© 2016 Martin Brejša | info@tanecni.org | fotografie lze použít pouze pro osobní nekomerční účely.